DORIAN

Dorian, 22 letý pražský raper původem z Krkonoš. Na svém kontě má doposud několik milionových tracků a videoklipů. V letech 2019 a 2020 působil jako interpret v labelu Blakkwood Records.

Během dvou let působení na hudební scéně stihl vydat dvě studiová alba, tři ep a desítky samostatných singlů s videoklipem. Je autorem tracku Sladká a tracku Se zeptej, které se drželi ve Spotify žebříčku TOP 50 v Česku po několik měsíců, z toho měsíc na prvních pozicích. K prvnímu i druhému albu absolvoval navštěvovanou tour po celé České republice.

Instagram
YouTube

GREY 256

GREY 256 reprezentuje mladou krev na naší rapové scéně. Jeho hvězda naplno zazářila na konci roku 2019, kdy ještě jako GREY vydal singl LaLaLa. Z neznámého mladíka se doslova přes noc stala celebrita rapové komunity a těžko byste u nás hledali dalšího interpreta, jehož kariéra zaznamenala na začátku roku 2020 podobně strmý růst. Albový debut Mladej Hladovej se v březnu 2020 ihned po vydání zařadil mezi nejprodávanější české desky a v žebříčcích soupeřil s nahrávkami Viktora Sheena, Kontrafakt a Nik Tenda. Druhé album Sláva nejhorší droga už v únoru 2021 vyšla pod novou přezdívkou.

Instagram
YouTube

NFIX & CANDICE

Svou kariéru započali v roce 2013 a aktuálně patří beze sporu k špičce české taneční scény s primárním zaměřením na produkci vlastní hudby s českými i zahraničními hvězdami.

Za zmínku určitě stojí spolupráce s nizozemským Quintinem, se kterým vydali track Zoo Adventure na labelu Spinnin’ Records! Jedná se o vůbec první historický zápis českých producentů, kterým se podařilo vydat singl na značce Spinnin’ Records patřící pod Warner Music. Koncem roku 2018 vydali další dva tracky na labelu inHarmony pod světoznámou značkou ARMADA Armin van Buurena. Z tuzemských singlu stojí za zmínku track Perfect Summer Night ve spolupráci s Benem Cristovaem, který se těšil velké oblibě českého publika.

Instagram
YouTube

LUCKY BOY

S Djingem začal v roce 2007. Poprvé si “zahrál” v jeho rodném městě Frenštát pod Radhoštěm na jeho vlastním mejdanu, kde okusil kouzlo Djingu. Po krátké chvíli začal hrát na Hip Hopových párty v jeho okolí. Když ho oslovila produkční skupina “young boy production” začal hrávat i na koncertech známých českých a slovenkých raperů . Za poměrně krátkou chvili si zahrál jako párty dj na koncertech/tourné s Onyx, Kontrafakt,Rytmusem,Separem, Strapem Indy a Wichem, Mají Spiritem, H16, Ja rule, The Game, X zibit. V roce 2011 začal být oficiálním Djem pro Monster energy a zahrál tak  několikrát na Mistrovství světa v Motocrossu, MOTO GP, Beroun GP, MČR BMX, Balaton bike fest v Maďarsku, Uprising v Bratislavě, Horsefeathers Fmx Jam a Český snowboardový pohár.

Instagram
YouTube

PATRIK SVÁČEK

  +420 736 613 959
 patrik@poweragency.cz

IČO: 03377377

Sídlo:
Nádražní 2017/23, 741 01 Nový Jičín

BOOKING FORMULÁŘ

Prosím, vyplňte toto pole.
Prosím, vyplňte toto pole.
Zadejte prosím platnou e-mailovou adresu.
Interpret
Zvolte prosím nejdříve nějakou možnost.
Prosím, vyplňte toto pole.
Prosím, vyplňte toto pole.
Menu